• KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE
  Chcesz złożyć życzenia lub podarować gotówkę/kartę podarunkową? Nie możesz być osobiście na uroczystości? Zajrzyj do mnie. Tu zawsze znajdziesz rozwiązanie!
  Czytaj więcej
 • PAPETERIA OKOLICZNOŚCIOWA
  Bierzesz ślub i potrzebujesz zaproszeń? Twoje dziecko idzie do Pierwszej Komunii lub przyjmuje Chrzest? Właśnie wkraczasz w dorosłe życie lub obchodzisz inny jubileusz? Sprawię, że ten dzień będzie jeszcze bardziej uroczysty za sprawą mojej papeterii.
  Czytaj więcej
 • ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE
  Znajdziesz tu moje niestandardowe projekty. Masz jakiś nietypowy pomysł - sprostam Twoim wymaganiom i wspólnie coś ustalimy
  Czytaj więcej
Witaj!
Cześć, mam na imię Anka i witam Cię na stronie ANAnas Creations! Projektuję i tworzę z papieru. Wyczaruję dla Ciebie kartki, albumy na zdjęcia, metryczki, zaproszenia i wiele innych... Jeśli chcesz obdarować innych wyjątkowym prezentem lub niezobowiązującym podziękowaniem, u mnie znajdziesz, to czego potrzebujesz. Zapewniam Cię, że w prace, które tworzę wkładam całe swoje serce. Uwielbiam, to co robię i to wyróżnia moje prace.
Sprawdź i zamów, to czego akurat potrzebujesz!


 

 Anna Wolszczak - Cybula

- scraperka, projektantka


Witam na mojej stronie. Mam na imię Anka. Od kilku lat zajmuję się wykonywaniem kartek okolicznościowych, metryczek, zaproszeń oraz tworzeniem i ozdabianiem albumów metodą scrapbookingu. Gdy kilka lat temu postanowiłam wykonać własnoręcznie księgę gości na komunię córki, nie miałam pojęcia, że będzie to początek nowej, wspaniałej drogi, pełnej pasji, serca i wzruszeń, że stanie się moim hobby. dzisiaj wiem, że stanowi ono nieodłączny element mojego życia. Pomagam zachowywać wspomnienia najważniejszych chwil w Twoim życiu!